KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034113
nr 1603 4113
Thomas Nordbrandt
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, "Instängd grönska". Signerad, daterad 1983. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 98x68
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Thomas Nordbrandt, svensk bildkonstnär född 1947.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:06:43
29/2 21:23:17
500 kr
1/3 22:01:33